Rekrutacja do żłobka – przedłużona

Szanowni Państwo,

W związku pojawiającymi się pytaniami odnośnie kwalifikowania uczestników do udziału w projekcie „Niepubliczny żłobek KRASNOLUDEK w Gminie Kunice” wystąpiliśmy do Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy z prośbą informację jak należy interpretować zapis wynikający z wymogów dokumentacji konkursowej „osoby, które powracają na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych i sprawują opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3”.

W związku z powyższym oczekując na odpowiedź podjęliśmy decyzję o przedłużeniu rekrutacji do 13 stycznia 2017. Na chwilę obecną pozostałe zasady i tryb rekrutacji pozostają bez zmian. Aktualizacja regulaminu znajduje się w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

W oczekiwaniu na odpowiedź DWUP zachęcamy do aplikowania również osoby, które już powróciły na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych (np. przebywają obecnie na zaległym urlopie  wypoczynkowym) i poszukują miejsca opieki nad dzieckiem do lat 3. Do zgłoszenia należy dołączyć zaświadczenie potwierdzające okres korzystania w urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, wychowawczego.

O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *